De Internationale Tentoonstelling, De Veiling,

De Internationale Tentoonstelling, De Veiling, 'Laatste Dag van de Verkoop'

(The International Exhibition, The Auction, 'Last Day of the Sale' )

George Bernard O'Neill

€ 164.64
Enthält 21% MwSt.
   Configureer kunstafdruk
1862  ·  Gravur  ·  Afbeelding ID: 170173

Niet geclassificeerde kunstenaars  ·  Kranten en Illustraties

De Internationale Tentoonstelling, De Veiling, 'Laatste Dag van de Verkoop' · George Bernard O'Neill
Private Collection / Bridgeman Images / Look and Learn
Andere kleurvarianten op deze afbeelding
0 Beoordelingen

Configureer kunstafdruk

Fotolijst

Medium en brancard

Glas & Passepartout

Diversen & Extra's

 Configuratie opslaan / vergelijken
Preview Icon

Samenvatting

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 164.64
(inkl. 20% MwSt)
   Toevoegen aan winkelmandje

Bildschärfe: PERFEKT

Vergelijkbare kunstwerken voor u geselecteerd

De laatste dag van de verkoop De veiling, laatste dag van de verkoop, de internationale tentoonstelling, 1862 De Schat van de Kafferkoningen Incidenten bij het hopplukken "Novembernacht" in Ierland Schetsen in Berlijn, bal van arbeiders (gravure) Soepkeuken voor arme joden in Spitalfields, Londen Een communistische clubkamer bij Leicester Square (gravure) De Oorlog Bespreken in een Parijs Café Fantasie hondenshow in Denmark Street Een vergadering van de parochieraad in Drumdrudge Londense schetsen, in een muziekhal Evacuatie van de Krim, Interieur van een Café in Kadikoi Vermaak voor de Clare-Market straatverkopers De horlogemarkt, Houndsditch Omslag van de Illustrated London News Scène in een herberg, in Vrouwe-Polder (Vrouwe Polder), gravure naar de tekening van Adolf Dillens, ter illustratie van een reis naar Zeeland (Nederland), in 1873, door Charles de Coster, gepubliceerd in Een communistische clubkamer nabij Leicester-Square Aankomst van de sneltrein in York, tien minuten voor verfrissing Om haar de mijne te noemen, door Walter Besant Rus in Urbe Illustratie voor She Stoops To Conquer (gravure) Vossenjagers die zich vermaken in de Goede Oude Tijden De ongewenste gast Voor de gewonden, een scène in Lyon Werving: Scène bij de Hampshire Hog, Charles Street, Westminster De Wet en de Dame, Een Roman Quai de la Ferraille, 19e Eeuw
Meer vergelijkbare kunstwerken weergeven

Andere kunstafdrukken van George Bernard O'Neill

Marktdag Klein Bo Peep De Belastinginner Oma De Nestelingen, 1870 De veiling, laatste dag van de verkoop, de internationale tentoonstelling, 1862 Marktdag, de aankomst van het hippodroom De Stoute Jongen De konijnenverkoper Een goed verhaal De Vondeling De Tete a Tete Thee De Statute Fair, 1859 Niet Vergeten De Laatste Dag van de Verkoop
Ontdek meer werken van George Bernard O'Neill

Andere motieven uit de categorie Kranten en Illustraties

Frederik de Grote spreekt de troepen toe voor Leuthen De Oorlog in Italië Het congres van de British Association in Southampton De Bokseropstand: een Franse overwinning De Leeuw en de Muis, illustratie bij Portiek, Cranbourne, Dorset De eerste actie in de Nijl-campagne, een schermutseling met Osman Digna Een bezoek aan een Indiase Nawab Het hoge voorbeeld Uitbarsting van de Etna De oorlog, slag bij Karahassankoi, Turkse infanterie bestormt de eerste linie van Russische loopgraven De Staat van Ierland Brunswick, Zwabische en Saksische Duiven, van de Philoperisteron Society St. John en het lam De Eritrese askari
Bekijk meer van "Kranten en Illustraties"

Staaltje van onze best verkochte werken

De Geograaf De Valenciaanse vissers De tuin van de kunstenaar in Wannsee, 1918 Het Zwembad Compositie VIII Familie Picknick Kleine tuingeest Portret van Jeanne d Gezicht op Delft, ca. 1660-61 De slapende Jezus, of Madonna met het slapende Kind, vergezeld door drie engelen, 1532 Gezicht op Vétheuil De dame van Shalott De geboorte van Venus (bewerkt) Kasteel en zon Nacht: Een haven in het maanlicht, 1748
Toon meer kunstwerken

Toon meer kunstwerken

Wat onze klanten over ons zeggen

Veelgestelde vragen over Meisterdrucke

Hebt u nog vragen?

Hebt u interesse in een kunstdruk uit ons atelier of twijfelt u nog? Hebt u hulp nodig bij het kiezen van het afdrukmateriaal of met het afhandelen van de aankoop?

Onze experts helpen u graag.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00

Hebt u nog vragen?

Onze experts helpen u graag.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com

Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Andere talen

Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · office@meisterdrucke.com

Meisterdrucke 2792 Bewertungen auf ProvenExpert.com

(c) 2026 meisterdrucke.be