Een Nederlandse veiling door William Rainey

Een Nederlandse veiling

(A Dutch Auction )

William Rainey

€ 146.91
Enthält 21% MwSt.
   Configureer kunstafdruk
Niet gedateerd  ·  Gravur  ·  Afbeelding ID: 198203

Niet geclassificeerde kunstenaars

Een Nederlandse veiling · William Rainey
Private Collection / Bridgeman Images / Look and Learn
0 Beoordelingen

Configureer kunstafdruk

Fotolijst

Medium en brancard

Glas & Passepartout

Diversen & Extra's

 Configuratie opslaan / vergelijken
Preview Icon

Samenvatting

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 146.91
(inkl. 20% MwSt)
   Toevoegen aan winkelmandje

Bildschärfe: PERFEKT

Vergelijkbare kunstwerken voor u geselecteerd

De oorlog, Bosnische vrouwen zoeken hulp bij Usicza Hogarth schetst de enige straat van Queenborough Een Beroep op de Politie, een Schets in Berlijn De boodschapper Zaterdagavond in Dublin. Gravure door Tofani, ter illustratie van het verhaal Trois mois en Irlande, in 1889, door Marie Anne de Bovet, in le tour du monde 1890, geregisseerd door Edouard Charton (1807-1890), Hachette, Parijs. Het Eerste Openbare Optreden van de Koningin Gratis diners voor arme kinderen Het Vervolg op het Leda-incident, de Begrafenis van de Franse Visser in Etaples Armeense Vluchtelingen wachten op Werk bij het Arbeidsbureau van de Hulpvereniging in Van De wereld ging toen heel goed, door Walter Besant Uglspils melkekøb Varkensmarkt Een Straat Oversteken onder Vuur, een Scene in Parijs De aankomst van de koets, een herberg langs de weg een eeuw geleden Ga ervoor, Sal! De Spaans-Amerikaanse oorlog, voedsel uitdelen aan de verhongerde armen in Santa Cristina, Madrid Een Engelse invasie van Turkije, de bazaar in Broussa Hogarth schetst de snelweg van Queenborough De krankzinnigen van Villejuif Zondagochtend op de Cote de Grace, Honfleur De genade Boeren in de buurt van Rome en Terracina De voordeur bij One Ash, Rochdale, arbeiders dringen binnen om de heer Bright in zijn kist te zien Scènes in Frankrijk De Enige Overlevende Mensen staan en zitten buiten hun huizen, in een straat, uit Het laatste van de Commune Vrouwen die vis kopen, Dieppe, ca. 1821 (ets) Sloppenwijken in Londen (gravure)
Meer vergelijkbare kunstwerken weergeven

Andere kunstafdrukken van William Rainey

Yorke ontmoet een oude vriend, een illustratie uit De achtervolging van Caius Gracchus, uit Plutarchus Het Gestolen Paard, Twee Jongens op een Driewieler, 1891 Alexander en Diogenes, uit Plutarchus Zij met al de trots van een monarch De dood van de Perzische admiraal bij Salamis, uit Plutarchus Epaminondas verdedigt Pelopidas, illustratie uit Thermistocles aan het Perzische hof, illustratie uit De ruzie tussen Alexander en Clitus, uit Plutarchus Coriolanus en de matrons van Rome, uit Plutarchus Dood van de Perzische admiraal bij Salamis, illustratie uit De kleine stad was vol met mannen, een illustratie uit
Ontdek meer werken van William Rainey

Staaltje van onze best verkochte werken

Verminderd gewicht Twee mannen die de maan overdenken De Ziel van de Roos, 1908 De tuin van de kunstenaar in Giverny, 1900 Biddend meisje, Italiaanse schilderij van de 19e eeuw Stein aan de Donau (wijk van Krems) Jagers in de sneeuw (Winter) Kameraden, 1924 Uitzicht op El Castillo, 1844 De klif, Étretat, zonsondergang De vernietiging van een imperium De Brug van Moret in de Zomer, 1888 Katten theekransje Handen van de poppenspeler, 1929 Telefoondraden, Mexico, 1925
Toon meer kunstwerken

Toon meer kunstwerken

Veelgestelde vragen over Meisterdrucke

Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Andere talen

Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · office@meisterdrucke.com

Meisterdrucke 2748 Bewertungen auf ProvenExpert.com

(c) 2025 meisterdrucke.be