Lot en zijn dochters recto Schets voor Lot en zijn dochters verso door Pietro da Cortona

Lot en zijn dochters recto Schets voor Lot en zijn dochters verso

(Lot and His Daughters recto Sketch for Lot and His Daughters verso, 1600s. )

Pietro da Cortona

€ 134.47
Enthält 21% MwSt.
   Configureer kunstafdruk
Niet gedateerd  ·  Afbeelding ID: 727800

Barok

Lot en zijn dochters recto Schets voor Lot en zijn dochters verso · Pietro da Cortona
Heritage Art/Heritage Images
Andere kleurvarianten op deze afbeelding
0 Beoordelingen

Configureer kunstafdruk

Fotolijst

Medium en brancard

Glas & Passepartout

Diversen & Extra's

 Configuratie opslaan / vergelijken
Preview Icon

Samenvatting

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 134.47
(inkl. 20% MwSt)
   Toevoegen aan winkelmandje

Bildschärfe: PERFEKT

Vergelijkbare kunstwerken voor u geselecteerd

Ruth en Boaz recto De val van Simon Magus verso, 1600s Ruth en Boaz, 1600s Lot en zijn dochters Judith met het hoofd van Holofernes Bacchische revel met Silenus die een geit berijdt in het midden, ca. 1540-43 Engelwortel en Medoro (grafiet op geschept papier) Twee lopende vrouwen en een vrouw op een ezel Vlucht naar Egypte De vlucht naar Egypte (verso) De vlucht naar Egypte [verso] Liefdespaar Drie zittende figuren (recto); zittende man in profiel (verso) Rust tijdens de Vlucht naar Egypte Het oordeel van Parijs, ca. 1740-1750 Judas brengt de zilverlingen terug Allegorisch Figuur van de Zomer Geflankeerd door Pomona en Ceres Twee Zittende Mannelijke Figuren Studie van een oude man, een jongere man en een vrouw Ongeïdentificeerde literaire illustratie met een groep figuren rond liggende figuur in landschap Trinitas terrestris Rust tijdens de vlucht naar Egypte Klassieke figuren verzameld rond een urn De Heilige Familie onder een Boom Venus als jageres verschijnt aan Aeneas en Achates Lot en zijn dochters Tobias Geneest de Blindheid van Zijn Vader Glaucus en Scylla Lot en zijn dochters
Meer vergelijkbare kunstwerken weergeven

Andere kunstafdrukken van Pietro da Cortona

De slag van Alexander tegen Darius, 1644-1655 De Schaking van de Sabijnse Maagden Hoofd van een engel, kijkend naar links Triomf van de Goddelijke Voorzienigheid De glorie van de Barberini: De Triomf van de Goddelijke Voorzienigheid Allegorie van de Goddelijke Voorzienigheid en de Macht van Barberini, Plafond van de Hal van het Palazzo Barberini, Rome, Italië, 1633-39 Slag van Alexander tegen Darius De triomf van de goddelijke voorzienigheid (detail) Hemelvaart van de Maagd Maria Fresco door Pietro da Cortona (1596-1669) 1652 Rome, Chiesa di Santa Maria in Vallicella Italië Allegorie van de vier leeftijden, de Zilveren eeuw Fresco door Pietro da Cortona (Pietro Berrettini) (1596-1669) 1637 Salle du Poele (Stanza della Stufa), Palatijngalerij, Palazzo Pitti, Florence De triomf van de goddelijke voorzienigheid en de vervulling van haar doeleinden onder paus Urbanus VIII, 1632-1639 De Alunmijnen van Tolfa De Schaking van de Sabijnse Maagden Faustulus vertrouwt Romulus en Remus toe aan zijn vrouw Acca Larentia, c.1643 Allegorie van de vier leeftijden, de gouden eeuw Fresco door Pietro da Cortona (Pietro Berrettini) (1596-1669) 1637 Zaal van de Kachel (Stanza della Stufa), Palatijngalerij, Palazzo Pitti, Florence
Ontdek meer werken van Pietro da Cortona

Staaltje van onze best verkochte werken

Verminderd gewicht Maan boven landschap Slag bij Waterloo, 18 juni 1815, 1898 De Brug van Moret in de Zomer, 1888 De witte kat De ongelovigheid van Sint Thomas, 1602-03 Meisje met kind Cirkels in een cirkel, 1923 Zonsondergang boven het meer Uitzicht vanuit een raam, 1988 Dante en Vergilius Thalia, de muze van de komedie Jagers in de sneeuw De Boom van Kraaien Madonna van de garenwinder
Toon meer kunstwerken

Toon meer kunstwerken

Veelgestelde vragen over Meisterdrucke

Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Andere talen

Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · office@meisterdrucke.com

Meisterdrucke 2749 Bewertungen auf ProvenExpert.com

(c) 2025 meisterdrucke.be