Lot en zijn dochters (detail) door Lucas van Leyden

Lot en zijn dochters (detail)

(Lot and his Daughters, detail of the destruction of Sodom (oil on panel, circa 1517))

Lucas van Leyden

€ 160.11
Enthält 21% MwSt.
   Configureer kunstafdruk
Niet gedateerd  ·  paint on wood  ·  Afbeelding ID: 946197

Renaissance

Lot en zijn dochters (detail) · Lucas van Leyden
Louvre, Paris, France / Bridgeman Images
0 Beoordelingen

Configureer kunstafdruk

Fotolijst

Medium en brancard

Glas & Passepartout

Diversen & Extra's

 Configuratie opslaan / vergelijken
Preview Icon

Samenvatting

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 160.11
(inkl. 20% MwSt)
   Toevoegen aan winkelmandje

Bildschärfe: PERFEKT

Vergelijkbare kunstwerken voor u geselecteerd

Lot en zijn dochters, (detail) De Haven van Sevilla (detail) De stad Sevilla. Detail haven en commerciële activiteiten De Haven van Sevilla, ca. 1590 (detail) Antwerpia in Brabancia, ca. 1530 Een expeditie vanuit Sevilla naar Amerika in 1498 (olieverf op doek) De Haven van Sevilla, ca.1590 Zicht op een zeehaven Uitzicht op de brand van Troje. Schilderij door Daniel van Heil (1604-1662) 17e eeuw. Besancon, Musee Des Beaux Arts De grote brand in het oude stadhuis, Amsterdam, 1652 Rivierscène met een vervallen toren Een expeditie vertrekt vanuit Sevilla naar Amerika in 1498 (detail) Het Île Notre-Dame De toren van Babel (schilderij op eikenhout) Een Uitzicht op Sevilla De Sint Elisabethsvloed, 18-19 november 1421, met de dijkbreuk bij Wieldrecht Paus Pius II gaat naar het Concilie van Basel. (detail) Christus roept St. Petrus en St. Andreas, uit een serie van de tekens van de dierenriem, 1681 Rivierzicht met Grote Rots Riviergezicht met grote rots Een Bergachtig Estuarium Landschap Detail van de Ontmoeting van Etherius en Ursula en het Vertrek van de Pelgrims, uit de St. Ursula Cyclus, ca. 1490-96 (detail) De Sint Elisabethsvloed Sint-Elisabethsvloed door Meester van de Heilige Elisabeth-panelen ca. 1490-5 De scheepswerven van La Ciotat De grote brand van Hamburg op 5 mei 1842 De ommuurde stad gedragen door St. Blaise (detail) Ecce Homo (schilderij op eikenhout) Marie de Medici (1573-1642) landt in Rotterdam, 1639
Meer vergelijkbare kunstwerken weergeven

Andere kunstafdrukken van Lucas van Leyden

Lot en zijn Dochters Twee naakte kinderen die een leeg schild ondersteunen Naakte vrouw met hond Twee Naakte Kinderen die een Leeg Schild Ondersteunen, ca. 1510 Lot en zijn dochters Lot omringt zijn twee dochters, toevlucht in de bergen om te ontsnappen aan de vernietiging van Sodom. Naakte meisjes bedwelmen hun vader. Schilderij door Lucas van Leyden (Lucas Hugensz of Lucas Jacobsz) (1494-1533) Potiphars Vrouw toont Jozefs kledingstuk, ca. 1512 Engel, c.1530 St. Petrus en Paulus zittend in een landschap Mars, Venus en Cupido Betaling van de oogsters, Gobelins Werkplaats (wandtapijt) De genezing van de blinde van Jericho (middenpaneel) De kaartspelers De helden Koning Arthur, Karel de Grote en Godfried van Bouillon De rechtvaardigen in afwachting van hun aanname (olieverf op hout) Kruisiging
Ontdek meer werken van Lucas van Leyden

Staaltje van onze best verkochte werken

Liggende naakte vrouw die een boek leest Geranium, Mexico-Stad Kasteel en zon Circe Biedt de Beker aan Ulysses, 1891 Les etoiles filantes (Franz en Mary von Stuck) - Vallende sterren (Franz en Mary Stuck), door Stuck, Franz, Ritter von (1863-1928). Olie op hout Zelfportret (Melancholie van de bergen). 1929 De uitbarsting van de Soufriere-bergen op het eiland St. Vincent, 30 april 1812, 1815 De Blauwe Kamer Venetië, De Roze Wolk, 1909 In het grijs, 1919 Zittende vrouw met opgetrokken knie Vrouwen uit Galicië bij het raam Elizabeth van Beieren (1837-98), Keizerin van Oostenrijk, echtgenote van Keizer Franz Joseph van Oostenrijk (1830-1916) St. Paul Visbloed
Toon meer kunstwerken

Toon meer kunstwerken

Veelgestelde vragen over Meisterdrucke

Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Andere talen

Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · office@meisterdrucke.com

Meisterdrucke 2749 Bewertungen auf ProvenExpert.com

(c) 2025 meisterdrucke.be