Lot en zijn familie. Pentekening (tekening) door Rembrandt Harmensz. van Rijn

Lot en zijn familie. Pentekening (tekening)

(Lot and his family. Pen and ink drawing (drawing))

Rembrandt Harmensz. van Rijn

€ 130.98
Enthält 21% MwSt.
   Configureer kunstafdruk
Niet gedateerd  ·  drawing  ·  Afbeelding ID: 1637256

Niet geclassificeerde kunstenaars

Lot en zijn familie. Pentekening (tekening) · Rembrandt Harmensz. van Rijn
Graphische Sammlung Albertina, Vienna, Austria / Bridgeman Images
0 Beoordelingen

Configureer kunstafdruk

Fotolijst

Medium en brancard

Glas & Passepartout

Diversen & Extra's

 Configuratie opslaan / vergelijken
Preview Icon

Samenvatting

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 130.98
(inkl. 20% MwSt)
   Toevoegen aan winkelmandje

Bildschärfe: PERFEKT

Vergelijkbare kunstwerken voor u geselecteerd

Tobias geneest de blindheid van zijn vader Christus voor Kajafas gebracht, c. 1641-1642 Een groep oudere geleerden en, afzonderlijk, een jonger mannenprofiel Tobias Geneest de Blindheid van Zijn Vader Een groep oudere geleerden en, apart, het profiel van een jongere man Christus Voorgeleid aan Kajafas Nederlandse figuren Simeon en Jezus in de tempel Susanna voor het Oordeel, 17e eeuw Christus en de Kanaänitische vrouw Mannen in oosterse kledij en twee studies van een bedelaar in half-figuur. Lot en Zijn Familie Verlaten Sodom De ontmoeting van Christus met Martha en Maria na de dood van Lazarus Karikatuur van de kunstenaar die een afbeelding van zichzelf en Simonelli presenteert aan de verzamelaar Panesio en een andere toeschouwer De Ontmoeting van Christus met Martha en Maria na de Dood van Lazarus, ca. 1662-65 Het Wegsturen van Hagar Christus met twee discipelen op de weg naar Emmaüs Jakob aan het bed van Isaak, 1913 Christus te midden van Farizeeërs voor een poort Jakob toont Jozefs met bloed bevlekte jas Joachim met het kleine Christuskind, Anna en een derde figuur Twee paren vechten, links: Jakob en de engel Christus Bespot Judith met het hoofd van Holofernes Ongeïdentificeerde literaire illustratie met een groep figuren rond liggende figuur in landschap Een monnik die preekt Een monnik die preekt, midden 17e eeuw Sint Prosdocimus doopt Sint Giustina St. Prosdocimus doopt St. Giustina
Meer vergelijkbare kunstwerken weergeven

Andere kunstafdrukken van Rembrandt Harmensz. van Rijn

Christus aan het kruis Emmaüsgangersmaaltijd Koppel dat de liefde bedrijft in bed, gravure door Rembrandt van Rijn (1606-1669) 1646 Een huisje met rieten dak bij een grote boom, een figuur zittend buiten, ca. 1648-52 De naakte vrouw, slapend met haar billen in de wind Een Man in Harnas Isaak zegent Jakob Portrait of Hendrijke Stoffels … Isaak zegent Jakob en Esau (schilderij) De kunstenaar tekent van het model, ca. 1639 Portret van Saskia van Uylenburgh Een bebaarde man met een hoed, ca. 1655-1660 Landschap met een Cottage en Hooischuur Landschap met water, het dorp Amstelveen op de achtergrond, c.1654-55 Mediterende filosoof ...
Ontdek meer werken van Rembrandt Harmensz. van Rijn

Staaltje van onze best verkochte werken

Schlemmer, Oskar Staand naakt met oranje draperie, 1914 Iris Vaas met bloemen Aquarel nr. 606 Hase, 1502 Landschapscène uit Thanatopsis Een vaas met rozen Allegorisch frontispice van Rome en zijn geschiedenis, uit De Ekster, 1869 Kasteel en zon Brug in Monet Aan het meer Een pad in Monet Prinses Tuvstarr zit daar nog steeds verlangend naar het water te kijken
Toon meer kunstwerken

Toon meer kunstwerken

Wat onze klanten over ons zeggen

Veelgestelde vragen over Meisterdrucke

Hebt u nog vragen?

Hebt u interesse in een kunstdruk uit ons atelier of twijfelt u nog? Hebt u hulp nodig bij het kiezen van het afdrukmateriaal of met het afhandelen van de aankoop?

Onze experts helpen u graag.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00

Hebt u nog vragen?

Onze experts helpen u graag.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com

Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Andere talen

Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · office@meisterdrucke.com

Meisterdrucke 2792 Bewertungen auf ProvenExpert.com

(c) 2026 meisterdrucke.be